O nás

Vitajte na stránke BOAT IT UP – kde láska k vode ožíva. Ako mladá spoločnosť s vášňou pre vodný svet ponúkame širokú ponuku prenájmu lodí po celom svete, prispôsobenú vašim preferenciám. Naše aktivity však presahujú rámec obyčajnej plavby; ide nám o vytváranie nezabudnuteľných chvíľ na vode. Vďaka našim skúsenostiam sme vytvorili špecializovaný tím, ktorý pripravuje podujatia šité na mieru práve pre vás.

Stačí si len vybrať čo hľadáte:

Sme presvedčení, že každý z nás má v sebe ukrytú dušu námorníka. Preto vás našimi službami vyzývame, zároveň pozývame na neobyčajné dobrodružstvo, ktoré presahuje všednosť. Veríme v to, že západ slnka na vode je zážitok na celý život, ktorý by ste si mali vyskúšať. Plavba s plachetnicou vám zaručí pocit slobody, či už ste prvýkrát na lodi, alebo ste skúsený námorník, ktorý neustále hľadá nové obzory.

Predstavte si dychberúce zásnuby, kde bude vašim svedkom zapadajúce slnko, romantickú večeru na vlnách pre dvoch pod hviezdami alebo firemný teambuilding, ktorý spája dobrodružstvo s budovaním priateľských vzťahov. Našim talentom je premeniť predstavy na realitu. 

Robíme to, čo milujeme a posúvame každú udalosť na hranicu našich možností. Od útulných stretnutí po veľkolepé produkcie a extravagantné VIP podujatia, všetky naše ponuky majú jedno spoločné – vášeň a odhodlanie, s ktorými ich pripravujeme.

Dosť bolo čítania, zavolajte nám a vytvorme spolu vaše nezabudnuteľné dobrodružstvo na vode.